standard-title Hakkımızda Decor Antalya, yani Beyza Dekorasyon kimdir? Ne iş yapar?

Hakkımızda

Decor Antalya, yani Beyza Dekorasyon kimdir? Ne iş yapar?

Decor Antalya Kimdir? Ne Yapar?

Kalitesiyle, referanslarıyla ve 25 yılı aşan tecrübesiyle firmamız Beyza Dekorasyon - Decor Antalya, sektörde köklü bir konuma sahiptir. Firmamız, müşteri beklentisini temel alan, beklenti üzerinde ürünlerle memnuniyeti önceleyen bir firmadır. Marka değeri olarak sağlam bir imaja sahip olan Beyza dekorasyon, araştırma-geliştirme çalışmalarıyla her geçen gün daha iyiye ulaşmayı hedeflemiştir. Beyza Dekorasyon olarak, Antalya' da ve ilçelerinde tadilat veya tamirat talebi olan müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yanıt vermekteyiz.Hayal ettiğiniz modeli veya projeyi Avrupa standartlarında ürün ve malzemeyle üreterek, özenli ve itinalı bir işçilikle sizlere sunmaktayız. Müşterilerimizin farklı gereksinimlerini gözönünde bulundurarak, kullanım alışkanlıklarına uyan bir üretimi öncelemekteyiz.

Beyza Dekorasyon olarak; yeni yaşam alanları yaparken, yaşadığınız mevcut mekanları dekore etmeye ve standartlarınızı yükseltmeye talibiz.

Beyza Dekorasyon neler yaptı?

Beyza Dekorasyon, bugüne kadar çok sayıda anahtar teslim iş tamamladı ve müşterilere büyük gururla teslim etti. Bu işler arasında küçük bütçeli ufak tadilatlar da vardı, büyük bütçeli mağazalar da. Hem evler için hizmetler sundu, hem işyerleri için. Teslim ettiğimiz tüm işlerin ortak özelliği tam da müşterilerin hayallerindeki sonuca ulaşıp müşteriyi memnun ve mutlu etmemizdi...

Antalya’ da en çok tercih edilen dekorasyon firmalarından biriyiz!

Ev veya ofisinizde ; inşaat taahhüt işleriniz yanı sıra, mutfaktan, banyoya, zeminden çatıya, elektrik, su tesisatından, doğal gaz işlerinize, network sistemlerinden, anten tesisatlarınıza, santralden, alarm ve güvenlik sistemlerine,iç ve dış boya işlerinizden, dekoratif taş kaplamalarına, izolasyondan, pencere sistemlerine, genel tadilat işlemlerinden, bahçe düzenlemeye,havuz imalatından, saunalarınıza, her türlü ahşap işlerinden kış bahçelerine, kısacası mekanınızı yaşanılır kılacak tüm alanlarda hizmetinizdeyiz.