standard-title Projelerimiz Teslim ettiğimiz işlerden bazıları.

Projelerimiz

Teslim ettiğimiz işlerden bazıları.

Teslim ettiğimiz projeler

Bir ev her aile için, bir işyeri de her patron için çok kutsaldır. Özellikle günümüz şartlarında iyi ve bakımlı bir eve veya ilgi çekici bir işyerine sahip olmak herkesin hayallerinde vardır. Bu nedenle harcanan tüm para oldukça normaldir. Ancak bazı zamanlar bu kadar para harcamanıza rağmen hala evleriniz veya işyerleriniz içerisinde pozitif bir hava hissedemiyor ve evlerinizde sıkılıyorsanız o zaman mutlaka bizler ile irtibata geçin.

Loading…
 • Asma tavan ve Alçıpan uygulaması

 • Dış Cephe (Yalı baskı ve Mantolama)

  Dış cephe kaplamaları; konutlara zarar veren yağmur, rüzgar, kar, güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı zamanda estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak için de kullanılır. Dış cephe kaplaması ses iletimi en aza indirirken, ısı ve su yalıtımı da sağlayarak binanın ömrünü de uzatır. Unutmayın dış cephe mantolama Isı yalıtımı bir […]

 • Mutfak

  Kaliteyi ön planda tutarak ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinenen firmamız bu anlamda sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek gerek yerli malzemede gerekse ithal malzemelerde farklı seçenekleri, siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı çözümler olarak sunmaktadır.

 • Dış Cephe Boya

  Eviniz veya işyeriniz için dış cephe boya işleri itina ile yapılır. Herhangi bir aracıya veya komisyoncuya ekstra para ödemeyeceğiniz için de en uygun fiyatlar ile boya işinizi yaptırabilirsiniz.

 • Banyo

  Banyo ve tuvalet tadilâtlarınızda işinde uzman kadromuzla banyolarınızı bastan tasarlayip istege uygun sekilde dekore etmeye talibiz